Tenis

Tenisový oddíl je jedním z menších klubů z Jabloneckého TJ Sokol. Naše členská základna se pohybuje okolo osmi dospělých členů. Nehrají se tu žádné soutěže registrovaných, zatím se v posledních letech daří udržet alespoň tzv. „veteránskou ligu“ (Krátká soutěž v období květen až červenec daného kalendářního roku. Zde se utkávají čtyřčlenná mužská družstva z okresní oblasti, tedy v našem případě Semilska. Podmínkou je minimální dosažený věk před začátkem soutěže 40 let!)

Hraje se na dvou antukových kurtech orientovaných ve směru Východ-Západ, tedy menší nevýhoda ve večerních hodinách při západu slunce. Kurty se nachází za Kulturním domem č.p. 238 našeho sportovního sdružení TJ Sokol Jablonec nad Jizerou. Parkování je možné buď na velkém parkovišti přes silnici před kulturním domem, nebo přímo u oplocení tenisových kurtů.

Výhodou je ovšem vzhledem k malé členské základně, dosti časového prostoru pro ostatní zájemce o tento krásný sport ať už z řad členů ostatních oddílů, nebo pro širokou veřejnost.

Na to je navázáno i rozdělení ročních „oddílových“ příspěvků do tří skupin:

700 Kč – členové oddílu tenisu (podmínkou odpracování určitého množství hodin na údržbě tenisových kurtů)
1000 Kč – členové ostatních oddílů TJ Sokol Jablonec nad Jizerou
2000 Kč – ostatní místní členové, zájemci – tzv. roční Permanentka.

Ceny jsou pouze orientační, platný je ceník najdete:

Kontakty

Mládež + noví zájemci: Mládež bohužel tenisový oddíl dlouhá léta postrádá. Není nikoho, kdo by ji vedl a ani o to není patrný nějaký větší zájem ze strany veřejnosti. Oddíl by naopak rád uvítal nové členy a případný zájemce o vedení mládeže z jejich řad by byl ideální variantou.