Stolní tenis

V oddílu stolního tenisu se hrají aktuálně dvě registrované soutěže dospělých a jedna tzv. „Liga neregistrovaných“. Obě registrovaná družstva hrají na krajské úrovni, konkrétně A-družstvo v krajské divizi Libereckého kraje a B-družstvo v krajském přeboru II. třídy. Liga neregistrovaných je amatérská soutěž tříčlenných družstev složených většinou buď z lidí místních firem, nebo ostatních zájmových sdružení.

Herna stolního tenisu se nachází v prvním patře Kulturního domu č.p.238 našeho sportovního sdružení TJ Sokol Jablonec nad Jizerou. Parkování je možné na velkém parkovišti přes silnici před kulturním domem. Hraje se zde na dvou stolech neobvykle postavených za sebou, nikoli vedle sebe, jak je tomu ve většině případech. To je dáno samozřejmě prostorovým rozložením naší herny. Z množství stolů a družstev je patrné, že herna je aktuálně přes zimní hrací období (od září do dubna), téměř plně vytížená. V letním období je aktivita stolních tenistů dosti utlumená, je tu tak možnost např. pro konání letních soustředění menších oddílů, neboť v místě herny se nachází i ubytovna TJ Sokol Jablonec nad Jizerou.

V oddílu stolního tenisu probíhá aktuálně (od 1.2.2023) nábor mládeže. Ostatní zájemci mohou kontaktovat dle své výkonosti buď předsedu oddílu, nebo vedoucího Ligy neregistrovaných v případě zájmu amatérského hráče.

Kontakty

• Liga neregistrovaných: František Zvolánek (+420 731 288 662)
  • Stolní tenis pro děti (6-15 let). Vždy v pondělí a ve středu od 15 do 17 hodin. Další informace: p. Prchal +420 723 825 171, p. Stehlík +420 731 162 341

Pro zájemce o bližší dění: Všechny důležité informace jako přesné sestavy obou registrovaných družstev, jejich rozlosování (on-line stav s případnými předehrávkami, či dohrávkami), aktuální výsledkové tabulky po každém kole, statistiky (úspěšnosti jednotlivých hráčů, čtyřher apod.) lze dohledat a sledovat (i několik let zpětně) na: stis.ping-pong.cz